Wesołe miasteczko braci Boos zaprasza – Fotoreportaż

1

Wesołe miasteczko braci Boos już od wielu lat cyklicznie odwiedza Wrocław, lunapark znajduje się na Placu Społecznym, koło mostu Grunwaldzkiego, czyli w miejscu wszystkim Wrocławianom jak i przyjezdnym dobrze znanym.

Ogromny diabelski młyn o wysokości około 20 metrów (strzelam tak na oko) gwarantuje niesamowite widoki, koło obraca się powoli, więc jest czas aby spokojnie poobserwować to co się dzieje obok nas… ceny biletów dla dzieci do lat 10 to 10zł, pozostali płacą 15zł na wejściu.

Gdy pójdziemy dalej to już tak spokojnie nie będzie…

Wesołe miasteczko braci Boss we Wrocławiu fot. Shox / fotoinformator.pl

W lunaparku znajduje się scena z której puszczana jest muzyka umilająca nam pobyt. Po lewej widać małą karuzelę z samochodzikami dla dzieci.

 

Wesołe miasteczko braci Boss we Wrocławiu fot. Shox / fotoinformator.pl

Zaraz obok sceny znajduje się wahadełko :)… na zdjęciu jest uwidoczniony największy pułap jaki wahadełko osiąga, a dodatkowo kabiny w których siedzą ludzie obracają się… więcej już chyba nie muszę dodawać, wrażenia gwarantowane!

 

Wesołe miasteczko braci Boss we Wrocławiu fot. Shox / fotoinformator.pl

Idąc dalej napotykamy się na pewną maszynę obrotową, nie widziałem dokładnie jak to nazwać. Maszyna jest wysoka na bodajże 10 metrów, obraca się dosyć szybko, ekstremalne doznania zapewnione.

 

Wesołe miasteczko braci Boss we Wrocławiu fot. Shox / fotoinformator.pl

W tle widzimy małą kolejkę górską, po prawej można sobie jak to w każdym wesołym miasteczku usiąść, napić się, zjeść, tutaj od razu wspomnę, że jeżeli chcemy korzystać z ekstremalnych maszyn to nie radzę jeść przed wejściem na maszynę bo można zwrócić :), a jeśli ktoś będzie miał ochotę zrobić to „po” to bardzo proszę.

W artykule nie zrobiłem zdjęć wszystkich atrakcji które lunapark ma do zaoferowania, spotkamy tutaj jeszcze karuzele, strzelnice w której można wygrać nagrody, miasto duchów obowiązkowe w każdym wesołym miasteczku, większą kolejkę, ale nie spodziewajcie się rollercoastera, samochody, itp. itd.

Miasteczko będzie czynne do świąt Wielkanocnych, czyli jeszcze przez 2 tygodnie, jeżeli ktoś nie zdąży to nic straconego, we Wrocławiu w okresie letnim prawie zawsze w tym miejscu jest jakiś Lunapark.

ps. Byłem namawiany aby wejść na jedną z maszyn ale odmówiłem :)… to chyba jasno wskazuje, że to nie zabawa, haha.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*