FOTOINFORMATOR w 2013

Witam wszystkich i życzę wam Szczęśliwego Roku 2013, abyście go przeżyli w pełnym zdrowiu oraz wykonali w nim wiele świetnych zdjęć, po prostu żyjcie na pełnych obrotach korzystając z każdej wolnej chwili, rozwijajcie się i nie stójcie nigdy w miejscu, odnajdźcie w sobie pasję!

FOTOINFORMATOR w 2013 będzie wyglądał tak samo jak w latach poprzednich albo i lepiej, moje ambitne plany co do wielkości serwisu oraz jego wyglądu i koncepcji niestety rozbijają się o finanse, po prostu na większość rzeczy nie mam pieniędzy (jeżeli możecie to proszę o dotację lub wsparcie reklamowe, dodajcie link do tego serwisu na waszej stronie itp).

Cały czas będę starał się rozwijać portal, codziennie będziecie mogli znaleźć w nim jak dotychczas nowe informacje z zakresu sprzętu fotograficznego oraz samej fotografii, postaram się aby było więcej poradników i więcej testów (tutaj niestety tylko firma Sony wychodzi mi na przeciw i udostępnia sprzęt, inne firmy się boją, nie odpisują na wiadomości, jeżeli prowadzisz sklep fotograficzny i mógłbyś udostępniać sprzęt to się odezwij, dobrze by było gdybyś był wtedy z Wrocławia lub Gdańska).

Głównym celem strony jest publikacja reportaży, jeżeli będą pieniądze to w każdym miesiącu w serwisie pojawi się kilka interesujących reportaży fotograficznych, filmowych oraz być może zaczną się pracę na jakimś dłuższym dokumentem. Chciałbym abyście mieli możliwość oglądania tego co się dzieje w Polsce i na świecie na odpowiednim poziomie, aby zdjęcia i filmy były fachowo wykonane pod względem merytorycznym i technicznym, nie tak jak zdjęcia pstrykaczy z PAPU, Onetu czy Wyborczej, FOTOINFORMATOR ma publikować reportaże z pasją, chciałbym tutaj widzieć jedne z najlepiej wykonanych prac w Polsce a być może i na świecie.

Ta strona to także portal fotograficzny, tutaj celem jest konkurencja z kilkoma największymi portalami w Polsce, mam na to pomysły i wiem, że FOTOINFORMATOR może się znaleźć w TOP 5.

Wierzę w to, że będzie lepiej, cały czas nas odwiedzajcie tak jak do tej pory, piszcie coś na forum, postaram się aby materiały na stronie były coraz lepszej jakości i bardziej wartościowe tak aby was w pełni zadowolić, być może znajdę też sponsorów konkursów, dzięki, cześć!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*