Fotowyprawa do NEPALU główną nagrodą w wakacyjnym konkursie Olympus

Któż z was, fotografów podróżników nie chciałby wygrać wycieczki do Nepalu?

Któż z was, fotografów podróżników nie chciałby wygrać wycieczki do Nepalu?

Informacja prasowa

UTRWAL CHWILĘ I WYGRAJ PODRÓŻ ŻYCIA!
Fotowyprawa do NEPALU główną nagrodą w wakacyjnym konkursie Olympus
Dziś na nowym fanpage’u Olympus FOTOLOTNI na Facebooku rozpoczyna się wielki wakacyjny konkurs fotograficzny, w którym aż 3 osoby będą mogły wygrać wyjątkową fotowyprawę do Nepalu pod okiem znanego fotografa i podróżnika Marcina Dobasa.

Nepal to marzenie wszystkich wielbicieli podróży, szczególnie tych z pasją fotografowania. Nazywany Dachem Świata posiada na swoim terytorium najwięcej, bo aż osiem ośmiotysięczników. Każdy, kto choć raz odwiedził ten niezwykły kraj z aparatem w ręku wie, jak wspaniałe zdjęcia można stamtąd przywieźć. Nepalskie plenery zachwyciły również Marcina Dobasa fotografa i podróżnika, który przy współpracy z marką Olympus zabierze na Dach Świata laureatów wielkiego wakacyjnego konkursu Olympus FOTOLOTNI. Organizatorzy zapraszają do udziału w nim wszystkich fotografów-amatorów, „lotnych” w fotografii podróżniczej, choć niekoniecznie zajmujących się nią profesjonalnie.

Aby wziąć udział w konkursie, należy polubić fanpage www.facebook.pl/OlympusFOTOLOTNI na Facebooku, a następnie zgłosić swoje zdjęcie z wakacji, zgodne z aktualnym motywem przewodnim i wykonane aparatem Olympus. Konkurs trwa 10 tygodni, od 1 lipca do 9 września, i podzielony jest na 5 etapów tematycznych – w każdym z nich uczestnik może zgłosić tylko jedno zdjęcie.

Co tydzień jury pod przewodnictwem Marcina Dobasa oraz Fani Olympus FOTOLOTNI (w wyniku głosowania) przyznają nagrody za najlepsze zdjęcia zgłoszone w danym tygodniu. Są to vouchery na Jesienny Plener w Bieszczadach oraz koszulki i bidony FOTOLOTNYCH. W finałowym tygodniu spośród autorów zdjęć tygodnia jury wybierze trzech laureatów nagrody głównej – fotowyprawy do Nepalu.

Aplikacja konkursowa, w tym zasady i regulamin konkursu, dostępna jest na fanpage’u www.facebook.pl/OlympusFOTOLOTNI.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*