Fufjifilm Instax mini8 wchodzi do polski

Firma Fujifilm wprowadza na polski rynek nowy aparat do fotografii natychmiastowej o oznaczeniu instax mini8.

mini8

Informacja prasowa – Instax mini8 na polskim rynku

Szanowni Państwo,
Fujifilm Europe GmbH Oddział w Polsce ma zaszczyt poinformować o wprowadzeniu na polski rynek nowego modelu aparatu Instax.

Instax mini8 to aparat do fotografii natychmiastowej. Jest następcą modelu mini7. Dodano w nim piąty tryb fotografowania (hi-key), który służy do mocnego naświetlenia zdjęć. Ponadto, aparat sam sugeruje, który tryb będzie najbardziej odpowiedni w danych warunkach. Aparat zasilany jest dwoma bateriami AA (w modelu mini7 były to cztery baterie), a przy wizjerze znajduje się wskaźnik ładowania.

Aparat dostępny jest w pięciu kolorach: białym, czarnym, niebieskim, różowym i żółtym. Korzysta z filmów Instax mini, takich jakie używane są w modelach Instax mini7, mini25 i mini50S.

Przygotowanie aparatu do używania jest bardzo intuicyjne. Po otwarciu klapy puste miejsce należy uzupełnić filmem. Aparat włączymy korzystając z przycisku, umiejscowionego obok obiektywu. Następnie należy wybrać jeden z pięciu trybów i sprzęt gotowy jest do zrobienia zdjęcia. Po naciśnięciu spustu migawki zdjęcie wysuwa się automatycznie. W przeciągu dwóch minut widoczny będzie fotografowany obiekt.

Lista sklepów, w których dostępne są aparaty i akcesoria znajduje się na stronie instax.pl, asugerowana cena detaliczna aparatu wynosi 349 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*