„JESTEM WŁASNĄ WIZJĄ ŚWIATA” nowa kampania Nikona

nikon

Firma Nikon rozpoczęła zintegrowaną kampanię marketingową pod hasłem JESTEM WŁASNĄ WIZJĄ ŚWIATA. Jej głównym celem jest zachęcenie pasjonatów fotografii do czerpania inspiracji od wyjątkowych – ze względu na tematykę podejmowaną w swoich pracach – fotografów, a przez to do wyrażania na zdjęciach własnej wizji świata.

Prowadzona w Europie pierwsza faza kampanii wykorzystuje zdjęcia Clarka Little, hawajskiego fotografa załamujących się fal. Głównym bohaterem drugiej fazy kampanii, która zacznie się pod koniec roku, będzie nowa gwiazda fotografii – Andrius Alexsandravicius – fotografujący świat przez pryzmat szklanej kuli.

„Początkujący i zaawansowani fotografowie – od nastolatków wrzucających zdjęcia na Instagram po profesjonalnych użytkowników lustrzanek cyfrowych – pragną wyróżnić się z tłumu za pomocą swoich wyjątkowych prac. Dzięki nowej kampanii poprowadzimy te osoby w stronę fotografii najwyższej jakości, pomagając im wykonać następny krok i odkryć własną niszę w świecie nieruchomych obrazów. Nasza zintegrowana kampania marketingowa pozwoli na osiągnięcie tego celu poprzez wykorzystanie olbrzymiego medialnego zainteresowania, z jakim na co dzień spotykają się fotografowie, którzy inspirują innych do tworzenia indywidualnych zdjęć” – powiedziała Yasmin Hartson, kierownik ds. reklamy i mediów w Nikon Europe. „Jest to bardzo interesujący czas dla fotografów. Niezwykle cieszy nas, że tak wielu ludzi uwielbia robić zdjęcia za pomocą swoich smartfonów i aparatów. Mamy nadzieję, że uda nam się ich zainteresować i zachęcić do wykonania następnego kroku w stronę fotografii o wysokiej jakości. Pragniemy, aby technologia fotograficzna firmy Nikon była podstawą udanych zdjęć, dlatego staramy się wzbudzić zainteresowanie i pasję jak największej liczby fotografów – zarówno początkujących, jak i zaawansowanych” – dodała Yasmin Hartson.

W Polsce kampania obejmuje reklamy prasowe, kinowe i internetowe. Materiały dotyczące prowadzonych działań będą dostępne poprzez kanały informacyjne Nikon Polska w tym dedykowaną stronę http://nikon.pl/jestemwlasnawizjaswiata.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*