Kolejna promocja od Epson – zwrot kosztów zakupu urządzeń z systemem stałego zasilania.

Dobra wiadomość od Epson na czas szkolnych (i nie tylko) zakupów. Zwrot nawet 300 zł przy kupnie najtańszych w eksploatacji urządzeń z systemem stałego zasilania w atrament (ITS) po rejestracji zakupu.

Firma Epson nie ustaje w promocjach. Jedna z nich powinna zainteresować w szczególności rodziców dzieci szykujących szkolną wyprawkę, ale też wszystkich, którzy planują zakup dobrej drukarki lub urządzenia wielofunkcyjnego. Każdy, kto kupi urządzenie z systemem stałego zasilania z serii InkTank System u jednego z wybranych partnerów, po zarejestrowaniu zakupu otrzyma zwrot części należności – nawet do 300 zł.

Promocja potrwa do końca października – objęte są nią urządzenia L120, L130, L220, L310, L365, L455, L565, L655, L805, L810, L850, L1300 i L1800, a także modele z serii WorkForce (M200, M100, M105).

L365.jpg L850.jpg

Zasady udziału w akcji są niezwykle proste – wystarczy, że nabywca jednej z powyższych drukarek zachowa dowód sprzedaży, a następnie w ciągu 30 dni od zakupu odwiedzi stronę www.epson.pl/zwrot i zarejestruje się na niej oraz prześle skan lub zdjęcie paragonu. Po wysłaniu zgłoszenia, najpóźniej po 30 dniach klient otrzyma zwrot na wskazane konto, części kosztów zakupu – wysokość tej kwoty wahać się będzie od 50 (w przypadku podstawowych modeli) nawet do 300 zł.

Niebywale niski koszt druku rzędu mniej niż jeden grosz za stronę to nie jedyna zaleta urządzeń Epson ITS. Oprócz skorzystania z przedłużonej do trzech lat gwarancji nasi Klienci mają teraz wyjątkową okazję do uzyskania zwrotu części kosztów zakupu.” mówi Ewa Pytlak, Marketing Manager w firmie Epson. – „W okresie zakupów szkolnych taki bonus szczególnie docenią rodzice dbający o wszechstronną edukację swoich dzieci. Jesteśmy przy tym dumni, że w naszych urządzeniach dla domu możemy zaoferować doskonałą jakość rozwiązań technologicznych, takich jak np. opracowana w laboratoriach Epson technologia ITS czy głowica Micro Piezo, sprawdzona w profesjonalnych maszynach do druku przemysłowego.

Więcej informacji o bieżących promocjach Epson znaleźć można na stronie Epson

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*