Konkurs fotograficzny Śląska Fotografia Prasowa 2012

Śląska Fotografia Prasowa 2012 to konkurs fotograficzny dla fotografów współpracujących ze śląską prasą, portalami internetowymi lub mieszkających na śląsku.

Biblioteka Śląska i Syndykat Dziennikarzy Województwa Morawsko-Śląskiego i Ołomunieckiego zapraszają do udziału w 10. edycji konkursu Śląska Fotografia Prasowa. Zadaniem konkursu jest wybór i nagrodzenie najlepszych fotografii prasowych z regionu.

 

Każdy autor może dostarczyć nie więcej niż 6 prac. Mogą to być zdjęcia pojedyncze i/lub fotoreportaże. W przypadku fotoreportażu cały cykl będzie oceniany jako jedna praca, a może się on składać maksymalnie z 8 zdjęć. Maksymalna liczba zdjęć nadesłanych przez jednego uczestnika to 48.

Prace powstałe w 2012 roku i dotyczące wydarzeń tego roku wraz z wypełnionymi formularzami i oświadczeniami należy przesyłać na adres: Biblioteka Śląska, Dział Promocji, plac Rady Europy 1, 40-021 Katowice z dopiskiem na kopercie: ŚLĄSKA FOTOGRAFIA PRASOWA 2012. Zdjęcia można również dostarczyć osobiście do Działu Promocji Biblioteki Śląskiej w Katowicach.

Termin składania prac upływa 4 lutego 2013 roku (decyduje data stempla pocztowego).

Regulamin i formularz zgłoszeniowy są dostępne na tej stronie: http://www.bs.katowice.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*