Konkurs PUOT EXPO 2013

Zapraszam do udziału w kolejnej edycji konkursu fotograficznego, na który pomysł zrodził się w Polanicy-Zdroju. PUOT EXPO jest rozwinięciem Ogólnopolskiego Konkursu na Fotoreportaż – Galeria na Puocie. Termin nadsyłania cykli fotograficznych mija 31 maja 2013. Na zwycięzcę czeka nagroda pieniężna 2000 zł.

PUOT EXPO jest rozwinięciem wydarzenia, które odbyło się już trzykrotnie, czyli Ogólnopolskiego Konkursu na Fotoreportaż – Galeria na Puocie.

W tym roku, wraz ze zmianą wizerunku, zmieni się także formuła konkursu:

  • nie ma żadanej tematyki
  • cykl ma zawierać min. 5, a max. 16 zdjęć
  • są dwie kategorie konkursu:
    • kategoria główna – cykle o dowolnej tematyce – finałowe prace będą prezentowane w Galerii PUOT w Parku Zdrojowym
    • kategoria Polanica-Zdrój i okolice – cykle wykonane na terenie Polanicy-Zdroju i okolic – cykl prezentowany w Villi Polanica

Na zwycięzcę GRAND PRIX PUOT EXPO czeka nagroda – 2000 zł! Ponadto każdy finalista otrzyma darmowy pobyt podczas otwarcia PUOT EXPO 2013 w Villi Polanica oraz pasek do aparatów fotograficznych ideaPIX.

Wyborem finałowych prac oraz GRAND PRIX zajmie się jury złożone z czołowych polskich fotoreporterów: Kuby Kamińskiego, członków agencji NAPO Images, czyli Ewę Meissner, Monikę Szewczyk, Filipa Ćwika, Adama Lacha, Piotra Małeckiego i Macieja Jeziorka, oraz fotoedytora  – Marka Kowalczyka.

Termin nadsyłania prac mija 31 maja 2013 o godz. 20:00.

8 czerwca 2013 r. o godzinie 18:00 w Galerii PUOT mieszczącej się w Parku Zdrojowym Polanicy-Zdroju zostanie uroczyście otwarta tegoroczna edycja PUOT EXPO przy udziale członków Jury. Po otwarciu wystawy głównej goście zaproszeni będą do Villi Polanica, gdzie zaprezentowany zostanie zwycięski cykl w kategorii Polanica-Zdrój i okolice. O godzinie 20:00 w Villi Polanica odbędzie się prelekcja członków NAPO Images na temat fotoreportażu. Wystawa potrwa do 7 września 2013 r.

Szczegółowe informacje, regulamin konkursu oraz zgłoszenia na stronie: www.puot.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*