Nowe statywy podróżnicze SIRUI

Firma Delta – oficjalny przedstawiciel i dystrybutor marki Sirui w Polsce, poinformowała niedawno o planowanym wprowadzeniu na rynek nowej serii  statywów należących do podróżniczej serii S-N. Sirui S-N to  seria statywów zaprojektowanych głównie na potrzeby osób fotografujących w podróży.

Seria S-N jest znakomitym przykładem jak nowatorskie i tym samym praktyczne rozwiązania mogą bez problemu iść w parze z nowoczesnym i ciekawym designem.

Cechą charakterystyczną nowej linii statywów S-N jest unikalny system składania nóg, pozwalający w łatwy sposób ustawić je w jednej płaszczyznie o grubości zaledwie 4 cm. Dzięki takiemu rozwiązaniu złożony statyw nabiera uniwersalnego, płaskiego kształtu i bez problemu może być transportowany w teczce albo wygodnie i dyskretnie zamocowany na zewnątrz plecaka. Jednakże statywy serii S-N to nie tylko nowoczesny design i niewielkie gabaryty. To przede wszystkim wyjątkowo trwałe i funkcjonalne narzędzia gwarantujące ich użytkownikom stabilne podparcie aparatu w każdych warunkach w jakich przyjdzie wykonywać zdjęcia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*