Panasonic: Co dalej?

Panasonic jest na zakręcie, aby zwiększyć swoje udziały w rynku postanowił wprowadzać więcej obiektywów w niskich cenach dla swoich aparatów systemu Micro 4/3 oraz szukać nowych rynków zbytów i kontynuować sprzedaż sprzętu który jest już dostępny.

Mniej więcej takie zapewnienia zostały przedstawione dziennikarzom podczas specjalnego spotkania w Wiedniu. Firma liczy na ciągły wzrost segmentu aparatów bezlusterkowych ale może mieć z tym spory problem na największym rynku czyli w USA, spójrzcie poniżej a zobaczycie, że w kraju wujka Sama rządzą lustrzanki, Amerykanie lubią duże rzeczy a nie małe, o tym wszyscy wiemy, z kolei u nas w Europie jest podobnie, nadal preferujemy lustrzanki i ja się temu nie dziwie, lustrzanka to nadal najlepszy aparat a jak ktoś naprawdę potrzebuje czegoś mniejszego czy ma pieniądze na kilka aparatów to wtedy kupuje EVIL’a.

 

gf6

 

Przejdźmy teraz do nowej plotki o nowym kompaktowym aparacie tej firmy. Panasonic LF1 ma się ukazać pod koniec kwietnia, aparat ma posiada wbudowany wizjer i tyle na razie wiadomo. Oprócz niego pojawi się jeszcze Panasonic G6.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*