Pobaw się Canonem 6D osobiście w Warszawie

Zapraszamy na Dzień Otwarty z firmą Canon dla klientów sklepu Proclub!

Profesjonalny Sklep Fotograficzny PROCLUB przy ul. Żytniej 15 w Warszawie serdecznie zaprasza do udziału w Dniu Otwartym z firmą Canon wszystkich tych, którzy interesują się fotografią I filmowaniem. Zapraszamy zarówno profesjonalistów, pasjonatów, oraz tych, którzy swoją przygodę z fotografią i filmowaniem dopiero zaczynają.

 

Na spotkanie z firmą Canon zapraszamy już w najbliższy wtorek 25.09.2012. Będzie to świetna okazja do bezpośredniego zapoznania się z najnowszymi rozwiązaniami jakie oferuje firma Canon, w tym model Canon EOS 6D oraz z serią EOS M. Zapewniamy również możliwość prztestowania sprzętu w studio podczas mini-sesji zdjęciowej z modelką. W czasie tego dnia dla wszystkich Klientów naszego sklepu wraz z firmą Canon Polska przygotowaliśmy specjalną ofertę handlową.

Prezentacja oraz zajęcia praktyczne ze sprzętem prowadzone będą w małych grupach 10-12 osobowych w trzech sesjach dziennie tak więc prosimy o wybranie godziny, która Państwu najbardziej odpowiada i zapisywanie się pod adresem: warsztaty@proclub.pl. Liczba miejsc ograniczona!

Poniżej przedstawiamy program Dnia Otwartego z firmą Canon:

prezentacja modelu Canon EOS 6D
omówienie najnowszej serii Canon EOS M
zalety i zastosowanie najnowszych rozwiązań w aparatach Canon.
testowanie sprzętu podczas sesji z modelką

Godziny prezentacji: 11:00, 14:00, 16:00.

Warsztaty poprowadzi Pan Robert Woźniak z Canon Polska.

Tagi: ,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*