Promocja świąteczna na wybrane akcesoria fotograficzne marek Triopo i Genesis

Firma Next77 – wyłączny dystrybutor marek Triopo i Genesis w Polsce – rozpoczyna promocję świąteczną na akcesoria fotograficzne.

next77

Firma Next77 – wyłączny dystrybutor marek Triopo i Genesis w Polsce –przygotował ciekawą ofertę świąteczną. Od dzisiaj wybrane modele statywów Triopo oraz toreb i plecaków Genesis dostępne są w niższych, atrakcyjnych cenach.

Święta? Nie daj się zaskoczyć! Przed nami jeden z najbardziej intensywnych miesięcy w całym roku. Zaczynamy bowiem gorączkowo szukać prezentów świątecznych. Wśród wielu propozycji dostępnych na rynku warto zwrócić uwagę na te, które skierowane są miłośników fotografii. Statywy Triopo oraz torby Genesis z pewnością przypadną do gustu każdemu kto ceni akcesoria o wysokiej jakości i nowoczesnym designie.

Jednym z najważniejszych i najbardziej popularnych akcesoriów jest statyw fotograficzny. Solidny i wytrzymały to najlepszy towarzysz każdego fotografa. Niezbędny przy eksperymentach ze światłem i długą ekspozycją. Dlatego warto przyjrzeć się najnowszym modelom statywów marki Triopo. Modele G130 oraz M130 to seria ultralekkich i najmniejszych statywów fotograficznych w ofercie marki. Zarówno wersja aluminiowo-magnezowa (M) jak i karbonowa (G) to kompaktowe i wytrzymałe, produkty, które doskonale tłumią wszelkie drgania. Należą do grupy statywów traveller. Oznacza to, że można zredukować rozmiary statywu na czas transportu do minimum. Obie wersje posiadają w zestawie głowicę kulową KK-0S, przystosowaną do współpracy z aparatami kompaktowymi – również z wymienną optyką – oraz lekkimi lustrzankami. Zapewniają udźwig do 1 kg. Wysokość nóg statywu regulowana jest za pomocą skręcanych zacisków wyposażonych w dodatkową uszczelkę chroniącą przed piaskiem, pyłem oraz wilgocią. Waga obu wersji wraz z głowicą nie przekracza kilograma, dlatego będą doskonałym wyposażeniem fotografa poszukującego wytrzymałego i małego statywu sprawdzającego się w zróżnicowanych warunkach.

Promocja obejmuje również akcesoria marki Genesis, w skład których wchodzi lekki plecak Nattai oraz torby fotograficzne Boston i Michigan. Plecak Genesis Nattai przeznaczony jest dla profesjonalistów jak również dla osób fotografujących sporadycznie, a ceniących sobie komfort. Dzięki ruchomym wkładkom chroniącym sprzęt fotograficzny, Nattai może być również codziennym plecakiem miejskim. Idealnie spisze się także podczas krótkich, jednodniowych wycieczek. Starannie zaprojektowany system nośny, w którego skład wchodzą anatomicznie wyprofilowane szelki oraz pas piersiowy i biodrowy, gwarantuje wygodę nawet w trudnym terenie. Dzięki możliwości zastosowania plecaka w różnych kombinacjach, propozycja marki Genesis wydaje się trafionym prezentem gwiazdkowym.

Torba Michigan oraz jej mniejszy odpowiednik, model Boston stanowią alternatywę dla osób szukających na co dzień kompromisu pomiędzy wygodą a pakownością. W obu modelach zastosowano system zamknięcia i przegród, w taki sposób, aby zwiększyć dostęp do aparatu, obiektywów oraz dodatkowych akcesoriów, jednocześnie zabezpieczając sprzęt przed uszkodzeniem.

przecena_triopo-genesis

 Ceny detaliczne produktów objętych promocją:

 Zestaw statywowy Triopo aluminiowo-magnezowy M-130 z głowicą K-02 – 239 zł – 215 zł

Zestaw statywowy Triopo karbonowy G-130 z głowicą K-02 – 425 zł   379 zł

Torba Boston – 89 zł – 75 zł

Torba Michigan – 125 zł – 115 zł

Plecak Nattai – 159 zł – 145 zł

 Wszystkie produkty objęte są 2 letnią gwarancją producenta.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*