Samyang Roadshow 2014 – Warszawa, Łódź i Rzeszów

Samyang Roadshow 2014 BIS

Bezpłatne warsztaty fotograficzne!

Kraków, 31 lipca 2014 r. – Wychodząc naprzeciw dużemu zainteresowaniu, jakim cieszyła się II edycja ogólnopolskiego Samyang Roadshow 2014, producent obiektywów fotograficznych i filmowych, zdecydował się o zorganizowaniu dodatkowych warsztatów w Łodzi, Warszawie i Rzeszowie.

Tematem przewodnim Samyang Roadshow 2014 bis jest ekspozycja w fotografii krajobrazowej. W trakcie warsztatów zainteresowani poznają różne rodzaje światła, metody jego efektywnego wykorzystania oraz sposoby kreatywnego łączenia światła sztucznego z naturalnym. Nauczą się patrzeć, dostrzegać i oceniać kadr oraz ekspozycję jeszcze przed naciśnięciem spustu migawki. Wykłady teoretyczne obejmą również problematykę tworzenia filmów metodą poklatkową (z ang. timelapse). A konkretnie czym różnią się „timelaps’y” tworzone z filmów i ze zdjęć? Jakie akcesoria są potrzebne do ich wykonania? Dlaczego lepiej pracuje się z obiektywami manualnymi? Co to są kodeki? Jak (prawie) wszystko zrobić za pomocą programu VirtualDub? Dlaczego nie trzeba bać się szumu? Po co używać filtrów szarych?

roadshow-bis-2014-fb-post

W czasie kilkugodzinnego Samyang Roadshow 2014 uczestnicy będą mogli wziąć udział zarówno
w teoretycznych wykładach, jak i samodzielnie przetestować obiektywy fotograficzne i filmowe. Do dyspozycji uczestników będą
takie nowości jak Samyang 10mm, Samyang 12mm oraz Samyang 35mm AE Canon. Na zainteresowanych będzie czekać stoisko firmowe, gdzie przez cały czas trwania imprezy będzie można wypróbować szeroką gamę obiektywów marki Samyang, porozmawiać z ekspertami, czy skorzystać z rabatów zakupowych.

Spotkania są bezpłatne, ale wymagają wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc na warsztatach jest ograniczona, dlatego warto wcześniej zgłosić chęć uczestnictwa. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie http://www.samyang.pl/index.php/konkursy-promocje/samyang-roadshow-2014

Miasta i terminy:
• 21 sierpnia, Łódź – Restauracja Dwa Światy, ul. Zgierska 69
• 22 sierpnia, Warszawa – Klub Fotografii Prasowej, ul. Foksal 3/5
• 23 sierpnia, Rzeszów – Wojewódzki Dom Kultury, ul. S. Okrzei 7

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*