Warsztaty fotograficzne Foto-Plus z aparatami Panasonic

LUMIX GH4

LUMIX-y GH4, FZ1000, LX100, GM1 i GM5 oraz kamera HX-A500 to główni bohaterowie warsztatów fotograficznych, które odbędą się 14 listopada br. (piątek) w Krakowie. Szkolenie, organizowane przez firmę Foto-Plus, jest skierowane do wymagających użytkowników, którzy chcą zgłębić tajniki fotografii.

LUMIX FZ1000

Warsztaty Foto-Plus będą podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną. Podczas spotkania uczestnicy, korzystając z aparatów Panasonic, pogłębią swoje umiejętności fotograficznie w profesjonalnym studio. Specjaliści z firm Panasonic i Foto-Plus opowiedzą o zaletach aparatów Panasonic oraz omówią m.in. zagadnienia związane z filmowaniem aparatem cyfrowym. Doradzą również, jak wyważyć aparat na stabilizatorze. W dniu warsztatów będzie obowiązywała specjalna oferta cenowa na modele z linii LUMIX.

 LUMIX GM1 LUMIX GM5

Do dyspozycji uczestników będą następujące urządzenia:

  • bezlusterkowiec LUMIX DMC-GH4, uznany przez stowarzyszenie EISA za najlepszy aparat z funkcjami foto-wideo 2014-2015,
  • aparat typu bridge camera LUMIX DMC-FZ1000, najlepszy zaawansowany aparat kompaktowy 2014-2015 według stowarzyszenia EISA,
  • zaawansowany kompakt LUMIX DMC-LX100, pozwalający uzyskać najmniejszą głębię ostrości w klasie aparatów kompaktowych według testów portalu DPREVIEW,
  • ultrakompaktowe LUMIX DMC-GM1 oraz LUMIX DMC-GM5, najmniejsze aparaty z mocowaniem Mikro 4/3,
  • sportowa kamera HX-A500 z rejestracją w trybie 4K 30 klatek na sekundę.

LUMIX LX100

Firma Foto-Plus jest jednym z liderów rynku fotograficznego dla profesjonalistów, a także osób aspirujących do tego tytułu. Swoją działalnością obejmuje obszar całej Polski.

Warsztaty odbędą się w Studio Foto-Plus przy ul. Studenckiej 6 w Krakowie. Więcej informacji o warsztatach można znaleźć pod adresem http://www.fotoplus.pl/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*