Ważna informacja dotycząca aparatu Olympus OM-D E-M10 Mark II

Informacja z firmy Olympus:

Dokładamy wszelkich starań, aby mieć pewność, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości i są bezpieczne dla użytkowników. W przypadku pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości związanych z jakością oferowanego produktu, badamy szczegółowo sprawę, aby jak najszybciej wdrożyć odpowiednie rozwiązania, o czym otwarcie komunikujemy.

OM-D_E-M10_Mark_II_EZ-M1442EZ_silver__Product_000

Stwierdziliśmy, że w niewielkiej liczbie aparatów OM-D E-M10 Mark II element blokujący obiektyw może funkcjonować niewłaściwie, powodując problem z prawidłowym montażem niektórych obiektywów z mocowaniem wykonanym z tworzywa sztucznego.

W tym momencie – poza pojedynczymi przypadkami – Olympus Europa nie prowadzi jeszcze sprzedaży modelu OM-D E-M10 Mark II. Jednakże, w trosce o maksymalną satysfakcję klientów, podjęliśmy decyzję, że wszystkie egzemplarze tego modelu znajdujące się w naszych europejskich magazynach zostaną dokładnie sprawdzone przed skierowaniem ich do sprzedaży. Aparaty, które zostały już sprzedane na rynku europejskim, również zostaną sprawdzone pod kątem wykrycia i usunięcia ewentualnego problemu. Użytkownikom tych aparatów oferujmy darmowy przegląd i naprawę.

Właściciele nowych aparatów OM-D E-M10 Mark II powinni skontaktować się z Europejskim Centrum Obsługi Klienta, dzwoniąc pod numer 00 800 67 10 84 00*. Nasi Doradcy Klienta poinformują, w jaki sposób przesłać aparat do serwisu w celu wykonania bezpłatnego przeglądu. Z Europejskim Centrum Obsługi Klienta można także skontaktować się za pośrednictwem poczty elektronicznej, pisząc na adres serwis@olympus.pl. W treści wiadomości mailowej należy podać numer seryjny aparatu, który znajduje się pod spodem korpusu (przy tabliczce znamionowej aparatu).

Przepraszamy za wszelkie niedogodności, które mogą pojawić się w związku z zaistniałą sytuacją. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas priorytetem, dlatego robimy wszystko, co możliwe, aby produkty Olympus spełniały rygorystyczne standardy jakości.

* Numer bezpłatny. Poniedziałek-Czwartek 9-18:00, Piątek 9-15:30 CET

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*