Wernisaż XXVII wystawy fotograficznej KFF FOCUS między światami

focus

Koło Filmowo-Fotograficzne Focus działające przy Wydziale Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej serdecznie zaprasza na wernisaż wystawy fotograficznej pt.: “Między światami”, który odbędzie się 24 maja 2013r. o godz. 19.00 w klubie Stan Surowy na Wydziale Architektury Politechniki Warszawskiej, przy ul. Koszykowej 55.

Nasze koło zrzesza kilkudziesięciu fotografów – studentów uczelni warszawskich – prawdziwych pasjonatów sztuki fotograficznej. W ramach swojej działalności koło organizuje szkolenia, sesje zdjęciowe, cykliczne spotkania ze znanymi fotografami zwane “Mistrzografią” (naszymi gośćmi byli do tej pory m.in. J. Kośnik, M. Chojnowski). Wystawa jest natomiast okazją do zaprezentowania nabytych umiejętności i jednym z ważniejszych wydarzeń w działalności koła.

Temat tegorocznej wystawy jest wielowątkowy i można go interpretować na wiele sposobów. Motyw „Między światami” obejmuje wszystko, co nierealne, kontrastowe czy kontrowersyjne w naszym świecie. Przygotowując wystawę, młodzi twórcy za pomocą fotografii pragnęli przedstawić swoją wizję i odpowiedź na to jak oni postrzegają tę wieloaspektową tematykę. Prezentowane na wystawie zdjęcia mają poruszyć zmysły i wywołać emocje u odbiorcy. Warto sprawdzić czy im się uda – mieszanka stylów i technik, świeże spojrzenie na ten oryginalny temat i młodzieńcza wrażliwość dają efekt, dla którego opłaca się poświęcić piątkowy wieczór.

Podczas wernisażu rozstrzygnięty zostanie konkurs na najlepszą fotografię wystawy, natomiast oglądanie prac fotografów umili występ zespołu “Brzydkie Słowa”. Po wernisażu zapraszamy na after- również w klubie Stan Surowy.

Prace będzie można oglądać w klubie Stan Surowy do 30 maja 2013r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*