Więcej opcji łączności od Canon: karta Wi-Fi W-E1

Canon prezentuje kartę Wi-Fi W-E1, która dedykowana jest do pracy z lustrzankami EOS 7D Mark IIi, EOS 5DS1 i EOS 5DS R1. Pozwala na bezprzewodowe przesyłanie zdjęć z kompatybilnych lustrzanekii do komputerów i urządzeń mobilnych z system iOS i Android. Umożliwia również pracę zdalną, która sprawdzi się podczas fotografowania krajobrazów czy dzikiej przyrody.

Canon_Wi-Fi E-E1

Karta Wi-Fi W-E1 ma rozmiar karty SD i może być wykorzystana w kompatybilnych lustrzankach EOS, które posiadają dwa gniazda karty2. Dzięki niej można będzie przeglądać zdjęcia na tablecie czy komputerze, publikować w Internecie bezpośrednio z urządzeń mobilnych czy zapisać kopię będąc poza studiem.
Zdalne fotografowanie
Karta Wi-Fi W-E1 pozwoli na zdalne sterownie aparatem z urządzenia mobilnego za pośrednictwem aplikacji Canon Camera Connect lub z komputera PC i Mac przy użyciu oprogramowania EOS Utility (odległość do 10 metrów). Jest to rozwiązanie m.in. dla fotografów dzikiej przyrody, czy zajmujących się fotografią studyjną. Użytkownik zyska zdalny podgląd i będzie mógł sterować migawką oraz zmienić ustawienia, takie jak ekspozycja czy punkt ostrości.

W zestawie z EOS 7D Mark II
Canon stale rozwija możliwości swoich produktów także w zakresie łączności, dlatego od końca października br. karta Wi-Fi W-E1 będzie dołączana do lustrzanek EOS 7D Mark II. Pozwoli to na zdalną kontrolę nad aparatem i umożliwi pobieranie zdjęć i filmów mp4 niezależnie od miejsca.

Karta Wi-Fi W-E1 – kluczowe cechy:
Fotografowanie z odległości do 10 m z wykorzystaniem Wi-Fi.
Zdalny tryb Live View umożliwiający podgląd obrazu rejestrowanego przez aparat.
Przesyłanie zdjęć i filmów do komputerów PC/Mac lub zgodnych urządzeń mobilnych.
Możliwość połączenia bezpośredniego lub przez istniejącą sieć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*