MONSTER JAM we Wrocławiu! / przeniesiony na 1 Października!

Uwag!

Miasto Wrocław i SMG Polska – dzięki hojnemu wsparciu Agencji LIVE i FELD Entertainment ze Stanów Zjednoczonych – uzgodniły, że ze względu na wymagania produkcji walki bokserskiej, Monster Jam (największa na świecie impreza motoryzacyjna gromadząca niemal 4 miliony fanów rocznie, z takimi zespołami jak Grave Digger i Maximum Destruction) zaplanowany na Stadionie Miejskim we Wrocławiu na 3 września zostanie przeniesiony na dzień 1 października.

 

SMG Polska jest bardzo wdzięczne za elastyczne podejście, jakim wykazali się partnerzy
i z niecierpliwością oczekuje na niesamowitą imprezę Monster Jam na nowym Stadionie. Dodatkowe informacje będą dostępne na stronie www.monsterjam.pl.

MONSTER JAM, 1.10.2011

Bilety dostępne na stronie www.eventim.pl i www.stadionwroclaw.pl!

Silniki zawyją już 3 Września w sobotę na Wrocławskim stadionie przygotowywanym na EURO 2012!

Bilety można kupić pod tym linkiem.


Monster Jam powraca!

W wielkim stylu do Polski powracają kultowe zawody Monster Jam, które odbędą się już 3 września na nowobudowanym Stadionie Miejskim we Wrocławiu! Wydarzenie będzie jedną z pierwszych imprez inaugurujących funkcjonowanie stadionu, budowanego z myślą o Euro 2012.

Monster Jam to rywalizacja potężnych, charakterystycznych amerykańskich  półciężarówek Monster Truck, których napędzane metanolem silniki osiągają moc blisko półtora tysiąca koni mechanicznych. Zawody rozgrywane są tylko na największych na świecie stadionach lub halach widowiskowo-sportowych.

W zawodach weźmie udział 10 czołowych zespołów z USA, w tym ikony tego sportu: Grave Digger oraz Maximum Destruction. Rywalizacja odbędzie się w dwóch konkurencjach. Na początek wyścig równoległy w parach na dystansie dwóch okrążeń. Wygra zespół, który wykręci najlepszy czas przejazdu. Drugą konkurencją wieczoru będzie freestyle, czyli półtorej minuty niesamowitych skoków i miażdżenia wraków. Zwycięzca zostanie wyłoniony na podstawie not sędziów. W przerwie zobaczymy pokaz FMX.

Monster Jam to jednak nie tylko bezkompromisowa rywalizacja na torze. Zanim płytą boiska zawładną monstery, będzie je można podziwiać naprawdę z bliska podczas Pit Party, specjalnej imprezy poprzedzającej główne widowisko. Posiadacze wejściówek (do kupienia tylko z biletem na trybunę) otrzymają możliwość zdobycia autografu czy porozmawiania z kierowcami i mechanikami tych potężnych maszyn. To również doskonała okazja, aby przyjrzeć się budowie prawdziwego Monster Trucka! Wszystko w specjalnej strefie parku maszyn tuż przy stadionie.

Na potrzeby Monster Jam płytę wrocławskiego stadionu pokryje 6500 ton specjalnej mieszanki gliny i piasku (około 270 wywrotek), z której uformowany zostanie tor. Powstaną specjalne ziemne skocznie (tzw. hopy) oraz przeszkody zbudowane z ponad 30 wraków samochodów osobowych, autobusów, vanów i przyczep kampingowych.

 

Ceny biletów na Monster Jam:

Trybuna północna i południowa: 109,00 PLN
Trybuna zachodnia i wschodnia: 129,00 PLN

 

Pit Party: przy zakupie minimum 3 biletów Pit Party gratis! (nie ma możliwości kupna biletu tylko na Pit Party, nie ma możliwości otrzymania ani kupna biletu na Pit Party przy kupnie 1 lub 2 biletów na trybuny)

Osoby niepełnosprawne na wózkach inwalidzkich: 89,00 PLN (osoba towarzysząca płaci pełną stawkę za bilet, cena uzależniona od lokalizacji trybuny). Zamówienia biletów dla osób niepełnosprawnych prosimy składac na adres e-mail: niepelnosprawni@eventim.pl

www.stadionwroclaw.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*