Red Bull X Fighters 2011 w Poznaniu!

Na warszawskim Stadionie Narodowym już 6 sierpnia zostaną rozegrane zawody Red Bull X Fighters 2011, motocykliści zawitali już do naszej stolicy 3 lata temu, teraz powracają!

UWAGA ZMIANA! ZAWODY ROZEGRAJĄ SIĘ W POZNANIU NA STADIONIE LECHA 6 SIERPNIA, BILETY DOSTĘPNE OD 20 CZERWCA NA www.eventim.pl

 

Dla tych którzy nie wiedzą co to jest, wyjaśniam, są to zawody motocrossowe rozgrywane na arenie stadionu w stylu dowolnym, doskonały pokaz akrobacji w powietrzu w wykonaniu najlepszych motocyklistów świata i ich stalowych rumaków, wrażenia zapewnione!

 

25 maja o godzinie 10.00 ruszy sprzedaż internetowa biletów, dzień później (26 maja) bilety na zawody Red Bull X-Fighters, będą do nabycia w wybranych punktach Eventim, salonach Empik, sklepach Media Markt i Saturn. Dla wielbicieli freestyle motocrossu organizatorzy przewidzieli aż 45 tysięcy miejsc. Informacje o cenach biletów i sektorach będą dostępne w dniu rozpoczęcia sprzedaży na stronach www.redbull.pl i www.redbullxfighters.com , na tych stronach będzie można także kupić bilety.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*