Zapowiedź nowej marki OM SYSTEM

Zapowiedź nowej marki OM SYSTEM

Niezrównane doświadczenia związane z filozofią OM i zapowiedź rozwoju nowego aparatu z wymiennymi obiektywami, a wszystko to po to, aby przenieść fotografię na wyższy poziom.

OM Digital Solutions GmbH ma przyjemność przedstawić markę OM SYSTEM. Z dumą możemy ogłosić, że nasze portfolio aparatów, obiektywów, produktów audio, lornetek i usług będzie od teraz produkowanych pod nowym szyldem. Przy okazji możemy już poinformować o trwających pracach nad nowym aparatem z wymiennymi obiektywami, zgodnym ze standardem systemu Mikro Cztery Trzecie, który przeniesie fotografię na wyższy poziom, ucieleśniając koncepcję marki OM SYSTEM.

Nowa marka OM SYSTEM

Przez ponad 80 lat, od czasu wprowadzenia na rynek aparatu Semi-Olympus I w 1936 roku, nasza firma (wcześniej znana jako Olympus Corporation) otrzymywała ogromne, ciągłe wsparcie od naszych lojalnych klientów. W erze taśmy filmowej osiągnęliśmy bezprecedensową, kompaktową i lekką konstrukcję w serii lustrzanek 35 mm OM, a dzisiaj ta filozofia jest kontynuowana w naszej nowej firmie. Patrząc w przyszłość, zobowiązujemy się do budowania wartości i rozwoju marki właśnie poprzez OM SYSTEM.

Co chcemy osiągnąć z OM SYSTEM

OM SYSTEM wyraża naszą determinację, aby dalej dostarczać niezrównane doświadczenia naszym klientom. Podjęliśmy misję stawiania wyzwań standardom i filozofii ciągłego rozwoju produktu, którym to zasadom jesteśmy wierni od momentu ustanowienia OM Digital Solutions. Dzięki naszym produktom i usługom mamy nadzieję dawać ekscytujące przeżycia, które będą przynosić radość i inspirację. Idąc dalej, będziemy dążyć do tego, aby być marką, poświęcającą się kunsztowi swojej pracy i pokazującą zaangażowanie, które klienci będą cenić przez długi czas.

Rozwój aparatu z wymiennymi obiektywami, który przenosi fotografię na wyższy poziom

Aparat z wymiennymi obiektywami, który obecnie rozwijamy, zgodny jest ze standardem Mikro Cztery Trzecie. Łączy on nasze wiodące w branży możliwości produkcyjne i najnowocześniejsze technologie, aby znacznie poprawić wydajność i zapewnić niezrównane wrażenia fotograficzne użytkownikom. Wykorzystujemy standard systemu Mikro Cztery Trzecie, aby tworzyć bardziej kompaktowe i lekkie urządzenia, przy zachowaniu silnego potencjału fotograficznego. W swoich działaniach łączymy poprawę jakości obrazu z zaletami fotografii obliczeniowej. Chcemy, aby aparaty OM SYSTEM były partnerem w przygodach każdej osoby. Mamy nadzieję, że skorzystasz z naszego systemu Mikro Cztery Trzecie, aby przenieść swoją fotografię na wyższy poziom.

Logo marki OM SYSTEM:

Strona OM SYSTEM: https://www.omsystem.com

Prezentację nowej marki można obejrzeć w serwisie YouTube: www.youtube.com/OMSYSTEM.global

Idea OM SYSTEM

Wyzwól się”

Czas nie stoi w miejscu.

Nie szuka wymówek, ani nie ulega powtarzalności.

Słońce nie poprosi cię o pozwolenie, by schować się za horyzontem. Uśmiech pojawia się i znika. Sokół nie będzie czekał na twoją zgodę, by odlecieć.

Kiedy nadchodzi chwila, która sprawia, że ​​czujesz – powinieneś być gotowy, aby ją uchwycić. Te piękne chwile są przeznaczone do dzielenia się, uczucia do zapamiętania, a obrazy do uchwycenia.

Z pasją dostarczamy twórcom narzędzia niezbędne do zatrzymywania czasu, przechytrzania przeciwności i wyzwolenia się, by wyruszyć na spotkanie przygody; w słońcu, deszczu czy śniegu. Budujemy wyjątkowo kompaktowe i niezawodne urządzenia z innowacjami ukierunkowanymi na twórców, które pozwalają zawsze być gotowym na uchwycenie tych niepowtarzalnych chwil.

Niech trwają wiecznie.

Zatrzymaj czas z OM SYSTEM.

Film prezentujący markę OM SYSTEM: https://youtu.be/AnS9tthnOKY

OM DIGITAL SOLUTIONS CORPORATION

OM Digital Solutions Corporation jest wiodącym dostawcą wielokrotnie nagradzanych rozwiązań z dziedziny cyfrowego przetwarzania obrazu oraz audio, docenianym za precyzyjne produkty optyczne oraz przełomowe technologie.

Po odłączeniu od Olympus Corporation w 2021 r., powstała firma OM Digital Solutions, która przejęła dziedzictwo 85 lat rozwoju technologii obrazowania, włączając w to technologie, produkty, usługi oraz markę.

Dziś OM Digital Solutions rozwija najlepsze w swojej klasie produkty, które rozszerzają granicę wzornictwa produktowego oraz funkcjonalności, zaspokajając potrzeby zarówno użytkowników domowych, jak i profesjonalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*