Canon z czterema nagrodami EISA 2018

Europejskie Stowarzyszenie Technik Audiowizualnych wyróżniło dwa aparaty, obiektyw i lampę Canon

  • EOS 6D Mark II „najlepszą lustrzanką cyfrową 2018-2019”
  • EOS M50 „najlepszy aparat pod względem stosunku jakości do ceny 2018-2019”
  • EF 85mm f/1.4L IS USM „najlepszym profesjonalnym obiektywem 2018-2019”
  • Speedlite 470EX-AI „największą innowacją fotograficzną 2018-2019”

Lustrzanka EOS 6D Mark II, aparat systemowy EOS M50, obiektyw EF 85mm f/1.4L IS USM oraz inteligentna lampa Speedlite 470EX-AI – to zwycięskie produkty Canon w corocznym zestawieniu Europejskiego Stowarzyszenia Technik Audiowizualnych EISA.

Nagrody EISA przyznawane są przez niezależnych ekspertów z 53 uznanych na całym świecie magazynów z 23 krajów europejskich, a także USA, Kanady, Indii i Australii. Stowarzyszenie rokrocznie wyróżnia najnowsze produkty, które łączą zaawansowane technologie, atrakcyjne funkcje oraz najlepszą w swojej klasie wydajność.

Lee Bonniface, dyrektor ds. marketingu ITCG, Canon Europe, mówi: Nieustannie rozwijamy nasze technologie obrazowania pod względem jakości i funkcjonalności tak, aby dostarczać fotografom najlepszych rozwiązań dostosowanych do ich potrzeb. Innowacyjność jest wpisana w DNA Canon od 80 lat naszej obecności na rynku i dlatego z nieskrywaną satysfakcją przyjmujemy wyróżnienia EISA dla naszych produktów. To wyraz uznania dla kierunku, w którym podążamy”.

Uzasadnienie Jury

Canon EOS 6D Mark II: Najlepsza lustrzanka cyfrowa EISA 2018-2019

Canon EOS 6D Mark II to najmniejsza pełnoklatkowa lustrzanka cyfrowa Canon dla entuzjastów fotografii. Pełnoklatkowa matryca CMOS 26,2 MP i procesor DIGIC 7 zapewniają doskonałą jakość obrazu nawet w słabych warunkach oświetleniowych. Szybki, precyzyjny 45-punktowy system AF, wspierany niezawodną technologią Canon Dual Pixel CMOS, zapewnia zawsze ostre zdjęcia, szczególnie w trybie Live View i podczas filmowania. Obrotowy ekran dotykowy LCD – po raz pierwszy zastosowany w pełnoklatkowej lustrzance Canon – ułatwia przeglądanie opcji menu i kadrowanie zdjęć wykonywanych z nietypowej perspektywy.

Odkryj pełen potencjał aparatu Canon EOS 6D Mark II:
https://www.canon.pl/cameras/eos-6d-mark-ii

Canon EOS M50: Najlepszy aparat pod względem stosunku jakości do ceny EISA 2018-2019

Mały, lekki i niedrogi aparat bezlusterkowy zapewnia równie wysoką jakość obrazu co bardziej zaawansowane i droższe modele. Dzięki matrycy APS-C o rozdzielczości 24,1 MP i najnowszemu procesorowi DIGIC 8 uzyskujemy doskonałe rezultaty na zdjęciach i filmach 4K. Odchylany, duży ekran dotykowy LCD pozwala uzyskać ostrość jednym kliknięciem i uchwycić obiekty praktycznie z każdej perspektywy. Szybki, skuteczny AF i precyzyjne śledzenie to zasługa niezawodnego systemu Canon Dual Pixel CMOS AF, który pokrywa ponad 88-proc. kadru zarówno podczas zdjęć, jak i filmów Full HD. Wbudowany moduł Wi-Fi i Bluetooth z kolei daje szerokie możliwości łączności aparatu z urządzeniami mobilnymi i pozwala natychmiast udostępniać multimedia na profilach społecznościowych.

Odkryj pełen potencjał aparatu Canon EOS M50:
https://www.canon.pl/cameras/eos-m50

Canon EF 85mm f/1.4L IS USM: Najlepszy profesjonalny obiektyw EISA 2018-2019

Wyjątkowo jasny obiektyw z wbudowanym systemem stabilizacji i maksymalnym otworem przysłony f/1,4. Umożliwia skuteczną regulację ostrości i użycie krótkiego czasu naświetlania także podczas ujęć z ręki i przy słabym oświetleniu. Funkcjonalność i solidna konstrukcja obiektywu sprawdzi się w profesjonalnych zastosowaniach – dzięki dodatkowym uszczelnieniom obiektyw jest odporny na warunki pogodowe. W stosunku do poprzedników, EF 85mm f/1.4L IS USM działa jeszcze płynniej i generuje ostry obraz z pięknie rozmytym tłem. Obiektyw jest stworzony do fotografii portretowej i ślubnej – pozwala wykorzystać pełnię możliwości pełnoklatkowych lustrzanek cyfrowych.

Odkryj pełen potencjał obiektywu Canon EF 85mm f/1.4L IS USM:
https://www.canon.pl/lenses/ef-85mm-f-1-4-l-is-usm-lens

Canon Speedlite 470EX-AI: Największa innowacja fotograficzna EISA 2018-2019

Innowacyjna lampa błyskowa Speedlite, która z pewnością ułatwi pracę niejednemu fotografowi. Dzięki sterowanej elektrycznie, obrotowej głowicy z dyfuzorem, która automatycznie dobiera odpowiedni kąt, dzięki czemu fotografowany obiekt jest naturalnie oświetlony. Lampę możemy też ustawić ręcznie, a elektryczna głowica „zapamięta” kierunek ustawienie nawet przy zmianie pozycji aparatu. Dodatkowo automatyka błysku E-TTL zapewnia dokładną ekspozycję i natężenie światła błyskowego w najbardziej optymalnym momencie.

Odkryj pełen potencjał lampy Canon Speedlite 470EX-AI:
https://www.canon.pl/cameras/speedlite-flash-470ex-ai

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*