#CanonCafe: Canon Polska rusza z nowym cyklem spotkań online

Na tradycyjne spotkania jeszcze trochę poczekamy, ale w międzyczasie Canon Polska postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich fanów, tworząc dla nich cykl specjalistycznych eventów. 10 lutego odbędzie się premiera nowej serii spotkań online transmitowanych na żywo na Facebooku, przeznaczonych do miłośników fotografii. #CanonCafe, bo tak nazywa się wydarzenie, odbywać się będzie w każdą drugą środę miesiąca. Pierwszym gościem będzie Alicja Zmysłowska, a spotkanie poprowadzi Michał Kula (@fotoblysk.com).

Już 10 lutego o 19.00, podczas premierowego spotkania z cyklu #CanonCafe, prowadzący spotkanie Michał Kula (https://www.facebook.com/fotoblyskblog) wraz z zaproszoną Alicją Zmysłowską (https://www.facebook.com/zmyslowska.photo) będą rozmawiali o fotografowaniu psów. Alicja od wielu lat nie tylko sama tworzy bajkowe fotografie czworonogów, ale również dzieli się z innymi swoją wiedzą podczas warsztatów. W trakcie trwania transmisji live na Facebooku zainteresowani będą mogli dopytać fotografów o szczegółowe kwestie za pośrednictwem komentarzy.

Równie ciekawie zapowiada się zapowiedziane już drugie spotkanie, które odbędzie się 10 marca. Gościem będzie Adam Trzcionka – znany fotograf ślubny (https://adamtrzcionka.pl/fotografia-slubna/) a prowadzącym – filmowiec, Igor Podgórski (https://www.facebook.com/podgorski.igor).

#CanonCafe to cykl spotkań na żywo, dostępnych w formie online, w ramach których Canon Polska zapraszać będzie do rozmowy uznanych w swoich dziedzinach fotografów oraz filmowców, którzy opowiedzą o sobie i swoim warsztacie.

Więcej informacji na temat cyklu pojawiać się będzie na stronie marki na portalu Facebook. Transmisja live pierwszego spotkania w ramach #CanonCafe odbędzie pod adresem: bit.ly/CanonCafe

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*