Nowa PIXMA TS705.

Najmniejsza 5-atramentowa drukarka od Canon.

Canon zaprezentował swoją najmniejszą, 5-atramentową drukarkę dla biur domowych oraz mikro i małych firm. PIXMA TS705 to kompaktowe urządzenie obsługujące szeroki wachlarz nośników, wyposażone w 2 wysokowydajne podajniki papieru (350 arkuszy), rozbudowane opcje łączności bezprzewodowej (kompatybilne z asystentami głosowymi Amazon Alexa1 i Google Home2) oraz zgodne z licznymi aplikacjami do zdalnej i kreatywnej pracy.

Kompatybilność z inteligentnymi asystentami głosowymi Amazon Alexa i Google Home3 sprawia, że w ramach nowoczesnego biura domowego PIXMA TS705 staje się integralnym elementem spójnego środowiska rozwiązań IoT. Dzięki temu, za pomocą prostych poleceń głosowych, możemy poprosić Alexę lub asystenta Google np. o wydrukowanie prezentacji czy szablonu firmowego raportu, ale także kolorowanek dla dzieci i łamigłówek sudoku. Podłączone do sieci urządzenie samodzielnie powiadomi nas również o aktualnym statusie i poziomie atramentu w drukarce.

Konstrukcja nowej drukarki PIXMA TS705 jest aż o 18 proc. mniejsza od poprzednika – modelu PIXMA iP7250 – a dodatkowo posiada wspomniane już funkcje kontroli głosowej, łączności bezprzewodowej oraz miejsce na oszczędne kartridże. Pojemne podajniki na 350 arkuszy oraz obsługa różnorodnych nośników – od błyszczącego i matowego papieru po niestandardowe formaty kwadratowe (8,9 x 8,9 cm) to odpowiedź na potrzeby małego biznesu, który oczekuje od urządzeń biurowych jednocześnie elastyczności i wydajności pracy. Intuicyjna obsługa jest także zasługą ekranu LCD.

Drukarka Canon PIXMA TS705 jest wyposażona w 5 osobnych atramentów, które zapewniają zarówno wysokiej jakości, wyraźny tekst i grafikę, jak również szczegółowe fotografie o nasyconych kolorach. Co więcej, opcjonalne pojemniki z tuszem XL i XXL umożliwiają wymianę każdego z 5 tuszów niezależnie, tym samym optymalizując koszty eksploatacji urządzenia.

Pełna zgodność z aplikacjami Canon

Aplikacja Canon PRINT na urządzenia mobilne z systemem iOS i Android umożliwia drukowanie bezpośrednio ze smartfona lub tabletu za pośrednictwem Wi-Fi. Za pomocą Canon PRINT możemy również skorzystać z funkcji szybkiego kopiowania – w tym celu wykonujemy zdjęcie, w kilku prostych krokach konwertujemy je na format PDF i drukujemy.

Drukowanie dokumentów i zdjęć bezpośrednio z popularnych rozwiązań chmurowych (Google Drive, Dropbox) oraz serwisów społecznościowych (Facebook, Instagram) jest możliwe dzięki aplikacji PIXMA Cloud Link. Aplikacja ta umożliwia zdalny dostęp do firmowych dokumentów, a także pozwala na zdalne drukowanie. Co więcej PIXMA TS705 jest kompatybilna z platformami AirPrint (iOS), Mopria (Android) i Windows 10 Mobile, przez co możemy drukować materiały bez konieczności instalowania jakichkolwiek aplikacji.

Nowa PIXMA TS705 posiada funkcje zwiększające oszczędność papieru i energii, takie jak automatyczny druk dwustronny czy opcja Auto Power On/Off. Ta druga funkcjonalność pozwala zaprogramować urządzenie do automatycznego włączania/wyłączania np. w godzinach pracy, dzięki czemu nie musimy martwić się o to, że zostawimy uruchomioną drukarkę po wyjściu z biura.

Personalizowane wydruki, takie jak kalendarze, kolaże czy naklejki możemy drukować za pomocą aplikacji Canon Easy-PhotoPrint Editor (na komputery PC lub urządzenia mobilne). Kreatywności wydrukom dodaje obsługa szerokiej gamy mediów, w tym papierów magnetycznych, samoprzylepnych czy w kwadratowym formacie 8,9 x 8,9 cm. Możemy też skorzystać z ponad 200 szablonów naklejek na paznokcie dostępnych w kompatybilnej aplikacji Canon Nail Sticker Creator.

Zbieraj punkty – odbieraj nagrody

Użytkownicy drukarek PIXMA TS705 oraz oryginalnych tuszów Canon mogą zbierać punkty w programie lojalnościowym Canon Print Rewards, które następnie można wymieniać na dodatkowe produkty, promocyjne usługi cyfrowe i nagrody rzeczowe. Co więcej funkcja Easy Ink Delivery automatycznie wyśle powiadomienie e-mail o kończącym się tuszu i podpowie, jak najszybciej zamówić nowe zasobniki.

Canon PIXMA TS705 będzie dostępna w sprzedaży od lutego 2019 r.

Więcej informacji na stronie: https://www.canon.pl/printers/pixma-ts705

Kluczowe korzyści:

 • 5 oddzielnych zasobników z tuszem dla druku wyraźnych tekstów i szczegółowych zdjęć

 • Wi-Fi i łączność z platformami w chmurze

 • Ekran LCD

 • 2 źródła podawania papieru i automatyczny druk dwustronny

 • Pojemność 350 arkuszy

 • Kompaktowa konstrukcja

 • Kreatywne wydruki na niestandardowych mediach tj. naklejki na paznokcie, zadruk płyt CD etc.

W pudełku:

 • Drukarka PIXMA TS705

 • Zbiorniki z atramentem

 • Kabel zasilający

 • Dysk CD

 • Instrukcja i podręcznik instalacji

1 Amazon i Alexa to zastrzeżone znaki towarowe Amazon.com, Inc lub spółek zależnych.

2 Google i Google Home to zastrzeżone znaki towarowe Google LLC.

3 Wsparcie dostępne w języku angielskim i japońskim (UK skill store). Wsparcie w innych językach może różnić się w zależności od lokalizacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*