PINHOLE WORLD – Konkurs, główna nagroda 1000zł

PINHOLE WORLD

Trójmiejska Szkoła Fotografii zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym Pinhole World.
Konkurs skierowany jest do wszystkich miłośników fotografii otworkowej.
Termin nadsyłania prac upływa 30 listopada 2012 roku. Zgłoszenia prac przyjmowane są wyłącznie w formie fizycznych odbitek, co stanowi w dzisiejszych czasach dużą rzadkość.

Konkurs jest otwarty dla wszystkich fotografujących. Czas , miejsce wykonania zdjęcia i odbitki jest dowolny. Zdjęcie musi być wykonane za pomocą aparatu otworkowego. Fotografie można przysyłać tylko w formie odbitek. Dozwolone formaty to co najmniej 13cm na 18cm. W przypadku zdjęć o formacie kwadratowym obowiązuje wymiar od 13x13cm. W przypadku prac o niestandardowych proporcjach dłuższy bok nie może przekroczyć 50 cm. Każdy autor może nadesłać pojedyncze prace niezwiązane ze sobą oraz zestawy prac, które będą traktowane jako osobne prace. W przypadku prac niezwiązanych ze sobą można przysłać do 3 fotografii. W zestawach (maksymalnie 6 zdjęć w każdym) całkowita ilość zdjęć w ramach jednego zgłoszenia nie może przekroczyć 12 sztuk. W przypadku zestawów fotografii, w jego skład mogą wejść również zdjęcia dokumentujące powstanie konkretnej fotografii otworkowej, będącej jego częścią. Fotografie wykonane soczewkowym aparatem dopuszczalne są tylko w tej sytuacji, o ile w sposób czytelny wyjaśniają koncepcje wykonania zdjęcia otworkowego i nie mogą stanowić większej części zestawu.

 

Prace oceniane będą przez jury złożone z najwyższej klasy specjalistów: georgii Krawiec, prof. Witolda Jacykowa oraz Marka Noniewicza.

Jury przyzna następujące nagrody:
– Grand Prix – Zostanie nim wyróżniona fotografia o najwyższej wartości informacyjnej, artystycznej i technicznej, cechująca się oryginalną wizją autora. Temu wyróżnieniu towarzyszy nagroda 1000 zł.
– I miejsce, któremu towarzyszy nagroda – bon towarowy do wykorzystania w sklepie internetowym Szlachetna Fotografia o wartości 500 zł.
– II miejsce, któremu towarzyszy nagroda – bon towarowy do wykorzystania w sklepie internetowym Szlachetna Fotografia o wartości 200 zł.
– wyróżnienia – zakwalifikowanie prac do wystawy pokonkursowej.

Zgłoszenia zgodne z regulaminem należy przesłać do 30 listopada 2012 roku na adres:
Trójmiejska Szkoła Fotografii
Al. Niepodległości 792/6
81-805 Sopot
z dopiskiem ‘Pinhole’
Regulamin konkursu i karta zgłoszenia do pobrania ze strony:
http://www.tsf.edu.pl/index.php?art2=1&show=14

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*