Poznaj system EOS R podczas Dni Otwartych

Zaprezentowany niedawno pełnoklatkowy bezlusterkowiec Canon EOS R wywołał niemałe poruszenie w świecie fotografii. W związku z tym już niebawem, w ramach Dni Otwartych, w całej Polsce odbędą się prezentacje nowego systemu i jego możliwości. Wstęp na spotkania jest wolny.

Podczas spotkań przygotowanych przez Canon i partnerów można będzie dowiedzieć się wszystkiego na temat nowego systemu EOS R, który obejmuje także dedykowaną linię obiektywów RF. Zaprezentowana zostanie także gama nowych akcesoriów, takich jak adaptery, filtry oraz grip. Uczestnicy Dni Otwartych zdobędą szczegółowe informacje na temat zgodności EOS R z obiektywami EF i EF-S oraz poznają technologie i funkcje filmowe nowego bezlusterkowca.

Terminarz Dni Otwartych z EOS R:

Dzień Miasto Partner

11.10. Katowice Foto-Plus

12.10. Kraków Foto-Plus

15.10. Warszawa Fotoforma

16.10. Warszawa Proclub

17.10. Poznań Digital24

18.10. Wrocław Digital24

22.10. Warszawa Cyfrowe.pl

23.10. Katowice Cyfrowe.pl

24.10. Poznań Cyfrowe.pl

26.10. Gdańsk Cyfrowe.pl

14.11. Szczecin Cyfrowe.pl

Wstęp na Dni Otwarte jest wolny, jednak wymagana jest wcześniejsza rejestracja internetowa. Wszystkie spotkania poprowadzi doświadczony szkoleniowiec Canon Polska – Robert Woźniak.

Więcej informacji nt. Dni Otwartych z EOS R oraz formularz rejestracji na spotkania dostępne są na stronie: https://www.canon.pl/dni-otwarte-eosr/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*