Praca jak marzenie 2. Fujifilm poszukuje nowego Fotopodróżnika

Tadam! Praca jak marzenie 2. Fujifilm poszukuje nowego Fotopodróżnika, kto chcę zarobić na wakacje 2012 60tyś złotych i spędzić 3 miesiące z aparatem w ręku na kilku kontynentach naszego pięknego globu, to… ma szansę! Szczegóły poniżej :).

 

Informacja prasowa:

Szanowni Państwo,

to już druga edycja Pracy jak marzenie. W serwisie MyfinePix ruszyła rekrutacja na stanowisko Fotopodróżnika, któremu Fujifilm zapewni pokrycie kosztów 3-miesięcznej podróży po świecie i wynagrodzenie miesięczne w wysokości 20 tysięcy złotych netto.

Co to znaczy mieć najlepszą pracę, o jakiej tysiące śnią, przekonywała się między majem a sierpniem 2011 roku Marysia Brzezińska, zwyciężczyni pierwszej edycji rekrutacji. Odwiedziła Azję, Afrykę, Nowy Jork, wpinała się w Alpach. Zrobiła tysiące zdjęć, napisała 34 piękne reportaże, zdobyła wielu fanów swoich historii.

Fotopodróżnikiem może zostać każdy dorosły. Między 5 grudnia br. a 29 stycznia 2012 należy zarejestrować się w serwisie MyfinePix i wgrać zdjęcie w konkursie „Poszukujemy Fotopodróżnika 2”. Do maja 2012 kandydaci na wyśnione stanowisko będą wykonywać zadania związane z fotografią i podróżami. Ten, kto wykona wszystkie polecenia, ma szansę dostać się do finału. Wreszcie, spośród 10 finalistów jury wybierze zwycięzcę, który sam zaplanuje podróż marzeń. Podczas wyprawy będzie testować najnowszy sprzęt Fujifilm.

Szczegóły rekrutacji oraz film „Praca jak marzenie 2” znajdują się na stronie: http://www.myfinepix.pl/pl/news/382036

Źródło

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*