Praca jam marzenie 2 relacja z wernisażu

W miniony piątek na warszawskim stadionie narodowym odbył się wernisaż zdjęć zwycięzcy drugiej edycji konkursu “praca jak marzenie” organizowanego przez firmę FUJIFILM.

 

Informacja prasowa

Fujifilm: Praca jak marzenie – druga edycja za nami

W miniony piątek na Stadionie Narodowym w Warszawie odbył się wernisaż zdjęć Fotopodróżnika Fujifilm Kuby Abramowicza. Było to zwieńczenie trwającej blisko rok drugiej edycji projektu „Praca jak marzenie”.

Podczas rekrutacji, którą Fujifilm prowadziło od grudnia 2012 do maja br., zgłosiło się 2000 chętnych, by wyruszyć w trzymiesięczną podróż po świecie z aparatami FinePix w roli Fotopodróżnika. Jury zdecydowało, że najlepszym kandydatem na to stanowisko będzie Kuba Abramowicz z Krakowa. Podczas finałowej Gali, która odbyła się 31 maja znany podróżnik Jacek Pałkiewicz ogłosił zwycięzcę.

Kuba w trakcie trzech miesięcy podróżowania odwiedził Kambodżę, Laos, Kanadę, Namibię i Zimbabwe. Zobaczył świat bogaty i biedny, smutny i radosny, często wzruszający. Pomógł najuboższym dzieciom z Namibii oraz laotańskiej świetlicy, udzielając lekcji fotografii jej podopiecznym i przekazując aparaty Fujifilm Z35. W malowniczych miejscach miał okazję zrobić testy aparatów, z którymi podróżował: Fujifilm X-S1, X10, HS30EXR, F770EXR, XP150. Jego zdjęcia i blog, które tworzył podczas wyjazdu, można dzisiaj obejrzeć na profilowej stronie Kuby w serwisie MyFinePix

Zapraszamy do śledzenia www.fujifilm.pl, www.myfinepix.pl oraz facebook.com/FujifilmPoland na początku przyszłego roku. Z przyjemnością poinformujemy wtedy o kolejnej edycji Pracy jak marzenie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*