Przygotuj się do wiosny pod okiem mistrzów fotografii

W marcu miłośników fotografii przyrodniczej i plenerowej czeka prawdziwa gratka – zorganizowany przez OM Digital Solutions cykl spotkań online z Marcinem Dobasem, Łukaszem Bożyckim i Irkiem Walędzikiem. W czasie transmitowanych na FB sesji z cyklu Wildlife & Macro Masterclass będzie można dowiedzieć się, jak przygotować się do sesji w plenerze, wysłuchać opowieści ekspertów i zadawać własne pytania.

Wiosna to jeden z najbardziej wdzięcznych tematów fotograficznych – za sprawą ferii barw odradzającej się przyrody i budzącym się do życia po zimowej przerwie zwierzętom. Dzięki prowadzonym online spotkaniom poświęconym temu zagadnieniu, wszyscy fani fotografii będą mogli dowiedzieć się, jak specjaliści od fotografii przyrodniczej i plenerowej szykują się do swoich sesji i jaki zabierają na nie sprzęt, jakimi prawami rządzi się fotografowanie zwierząt i krajobrazów, a także jak wykonać to jedno, idealne ujęcie.

Spotkania będą nieocenionym źródłem wiedzy dla uczestników przede wszystkim dlatego, że poprowadzą je ambasadorzy marki Olympus, wybitni specjaliści w swoich dziedzinach – fotografii przyrody/krajobrazowej, fotografowaniu zwierząt oraz makrofotografii.

11 marca cykl rozpocznie Marcin Dobas – fotograf National Geographic Polska, specjalizujący się w fotografii podróżniczej, krajobrazowej, przyrodniczej oraz podwodnej.

18 marca spotkanie z Łukaszem Bożyckim – fotografem dzikiej przyrody oraz ptaków, które obserwuje nie tylko okiem aparatu fotograficznego. Jego opowieści o różnych gatunkach można usłyszeć w radio oraz zobaczyć w telewizji.

25 marca cykl spotkań zamknie z kolei Irek Walędzik – specjalista od fotografii makro. Jego zdjęcia pozwalają zajrzeć do niewidocznego gołym okiem świata i to makrofotografii poświęca najwięcej czasu, doskonaląc technikę i światło.

Wszystkie spotkania prowadzone będą na profilu Facebook Olympus Polska. Moderatorem rozmów będzie Przemysław Jakubczyk z OM Digital Solutions.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*