WEBCAST Canon: EOS C300 Mark III bez tajemnic

Już 6 maja o godz. 21:00 odbędzie się transmisja rozmowy Roberta Woźniaka (Canon Polska) z Piotrem Śliskowskim (Stowarzyszenie Autorów Zdjęć Filmowych, PSC) na temat najnowszej kamery Canon EOS C300 Mark III. Podczas Webcasta goście zaprezentują praktyczne możliwości sprzętu oraz omówią kluczowe cechy i funkcjonalności, takie jak m.in. nowa matryca DGO, 16-stopniowa rozpiętość tonalna czy modułowa konstrukcja (znana z modelu C500 Mark II). Podczas transmisji będzie możliwość zadawania pytań na otwartym czacie.

O uczestnikach:

Piotr Śliskowski – prezes PSC i filmowiec z wieloletnim doświadczeniem. Twórca lub współtwórca zdjęć do głośnych filmów, takich jak “Piłsudski”, “80 milionów”, “Joanna” czy “Generał Nil”.

Robert Woźniak – wieloletni ekspert techniczny i szkoleniowiec Canon. Łączy wiedzę teoretyczną i praktyczną. Prowadzi warsztaty fotograficzne i filmowe z obsługi sprzętu i oprogramowania foto-wideo.

Szczegóły:

Link do rejestracji: www.bit.ly/webcast-C300markIII

Data transmisji: 6 maja (środa), godz. 21:00

Najważniejsze cechy EOS C300 Mark III: Nowa matryca Super 35mm 4K CMOS DGO (Dual Gain Output) Bezpośredni zapis na kartach w Canon Cinema w 4K RAW Light lub XF-AVC Canon Log 2 i 3 oraz LUT-y użytkownika Wysoki klatkaż – 120p w 4K i 180p w 2K (w trybie matrycy Super 16mm) Automatyka ostrości Dual Pixel CMOS AF z dotykowym ekranem i wykrywaniem twarzy Modułowa budowa z trzema jednostkami rozszerzającymi możliwości połączeń i obsługi Możliwość zamiany mocowania z EF na PL lub EF z PL Lock.

Więcej informacji na temat EOS C300 Mark III: www.canon.pl/video-cameras/eos-c300-mark-iii

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*