Wycieczka marzeń z Fuji film w “Zbliż Europę z Fujifilm”

FujiFilm organizuje konkurs dla każdego fotografa-podróżnika, fotoreportera który przez tydzień w wybranym przez siebie w Europie miejscu przygotuje fotoreportaż aparatem tej firmy, nagroda to 2000 zł oraz pokrycie kosztów wycieczki.

 

fujifilm konkurs

Informacja prasowa

Fujifilm ogłasza rekrutację na stanowisko fotografa-podróżnika. Osoba wyłoniona na drodze trzyetapowego konkursu pojedzie w tygodniową podróż, by przygotować reportaż z dowolnie wybranego zakątka Europy. Otrzyma ponadto aparat z 50-krotnym zoomem Fujifilm SL1000. Tym modelem zbliży wymarzone miejsce. Gwarantujemy wynagrodzenie w wysokości 2000 złotych netto oraz pokrycie kosztów wyprawy.

„Zbliż Europę” to konkurs dla osób, które chcą w ciekawych warunkach testować sprzęt fotograficzny, nie boją się wyzwań, a ponadto odnajdują się w roli reportera.

Pierwszym zadaniem jest rejestracja i wgranie zdjęcia „Zbliżenie”, wykonanego dowolnym aparatem. Na zgłoszenia czekamy do 25 kwietnia. 26 kwietnia ogłosimy treść drugiego zadania, a 9 maja poznamy trzecie zadanie. Rekrutację wygra osoba, która najciekawiej i najbardziej starannie wykona zadania.

Ponadto, zwycięzca ma szansę na debiut zawodowy w redakcji magazynów Podróże i Foto-Kurier. Miesięcznik Podróże oceni projekt zrealizowany przez laureata pod kątem ciekawie zrobionego reportażu. Recenzja aparatu SL1000 napisana podczas podróży, zostanie opublikowana na łamach magazynu Foto-Kurier.

Konkurs odbywa się na stronie: http://zblizeurope.fujifilm.pl/

Zasady konkursu: http://zblizeurope.fujifilm.pl/post/1.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*