Nowy obiektyw dla standardu Mikro Cztery Trzecie: PANASONIC LUMIX G MACRO 30 mm/F2,8

Kolejną nowością zaprezentowaną przez firmę Panasonic we Frankfurcie jest szerokokątny obiektyw LUMIX G MACRO 30 mm/F2,8 ASPH./MEGA O.I.S.

LUMIX G H-HS030 Slant

Nowy obiektyw wyposażony w 9 elementów optycznych w 9 grupach, w tym w soczewkę asferyczną, wyróżnia się zwartą budową i wysokimi parametrami optycznymi. Zaawansowany system wewnętrznego ostrzenia gwarantuje szybkie działanie AF. Automatyczna regulacja ostrości w zakresie od nieskończoności do 10,5 cm trwa niespełna 0,5 sekundy.Zastosowanie silnika krokowego zapewnia płynne i ciche działanie systemu autofokusu właściwe dla obiektywów serii LUMIX HD zarówno przy fotografowaniu, jak i przy nagrywaniu filmów.

Siedem listków przysłony nadaje jej okrągły kształt. Zapewnia to atrakcyjny i płynny efekt rozmycia podczas fotografowania przy szeroko otwartej przysłonie. Solidny metalowy mechanizm mocujący sprawia, że obiektyw znakomicie sprawdza się przy aktywnym użytkowaniu, a wielowarstwowa powłoka minimalizuje powstawanie poświaty i odblasku, podnosząc jakość uzyskanych zdjęć. Nowy obiektyw LUMIX G 30 mm/F2,8 ASPH./MEGA O.I.S. z metalizowanym czarnym korpusem jest stylistycznie dopasowany do jednoobiektywowych bezlusterkowych aparatów cyfrowych z serii LUMIX G.

Więcej informacji: www.panasonic.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*