OSTATNIA SZANSA NA ZGŁOSZENIE SIĘ DO RED BULL ILLUME

Najważniejszy konkurs w świecie fotografii sportowej i przygodowej nabiera tempa za sprawą ogłoszenia daty i miejsca ceremonii wręczenia nagród.

red-bull-illume-2016

Do zakończenia fazy nadsyłania zgłoszeń do Red Bull Illume 2016 pozostały niecałe cztery tygodnie – wszystkie fotografie konkursowe muszą zostać zamieszczone na redbullillume.com do 31 marca. Dotychczas 2342 fotografów z 90 krajów nadesłało ponad 6200 zdjęć, jednak na serwerach Red Bull Illume wciąż jest jeszcze mnóstwo miejsca! Zwycięzców poznamy 28 września podczas uroczystej ceremonii w Chicago, USA.

To wyjątkowa okazja dla fotografów i młodych talentów, aby zaistnieć na fotograficznej scenie i podzielić się swoimi zdjęciami z milionami osób na całym świecie. Zespół Red Bull Illume dalej gorąco zachęca do zgłaszania się! Jeżeli sam nie jesteś fotografem lub zgłosiłeś już swoje prace, wykorzystaj swoją siatkę kontaktów, poinformuj znajomych fotografów i namów ich do udziału. Konkurs jest darmowy i ogólnodostępny. Więcej informacji na temat 11 kategorii Red Bull Illume, łącznie z nową kategorią Mobile, znajduje się na stronie redbullillume.com.

Red Bull Illume_fot. Krystle Wright_00205 Red Bull Illume_fot. Morgan Maassen_00195

Red Bull Illume informuje także, że nazwiska zwycięzców zostaną ogłoszone 28 września podczas uroczystej ceremonii w Chicago, USA. „Wietrzne miasto” słynie ze wspaniałej panoramy oraz kwitnącej sceny kulturalnej, będzie więc doskonałym tłem dla ceremonii wręczenia nagród Red Bull Illume 2016 oraz idealnym punktem wyjścia dla Red Bull Illume Exhibit Tour. Zaczynając od Chicago, najlepsze 55 zdjęć przemierzy cały świat pod postacią niepowtarzalnej nocnej wystawy, po drodze zatrzymując się w światowych stolicach oraz centrach kulturalnych.

Wszyscy zwycięzcy otrzymają wspaniałe nagrody w postaci m.in. najnowszych aparatów i akcesoriów fotograficznych. Na wypadek gdyby nagrody, uznanie i sława oraz miejsce w ogólnoświatowej wystawie nie stanowiły wystarczającej motywacji, zapraszamy do przeczytania inspirujących historii zamieszczonych na redbullillume.com, które pokazują, jak ten konkurs odmienił kariery finalistów i zwycięzców poprzednich edycji.

Zarejestruj się tutaj i zamieść swoje zdjęcia tutaj. Wejdź na redbullillume.com, aby zapoznać się z sędziami, nagrodami, zasadami, kategoriami i szczegółami zgłaszania zdjęć.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*