Ruszył konkurs wideo Panasonic – do wygrania kamkorder

Panasonic ogłosił konkurs dla profesjonalnych twórców wideo na najlepszy film w dziedzinie: sztuka, komedia lub sport/przygoda. Każdy, kto w ciągu ostatnich dwóch lat zrealizował tego rodzaju nagranie, może je zgłosić do rywalizacji i wygrać profesjonalną kamerę Panasonic AG-DVX200.

Panasonic Video Contest

Od 15 kwietnia do końca maja 2016 r. profesjonalni twórcy wideo mogą zgłaszać się do konkursu Panasonic i wygrać kamerę AG-DVX200, czyli pierwszą na świecie kamerę z wielkoformatową matrycą typu 4/3 o rozdzielczości 4K/60p wyposażoną w zintegrowany obiektyw z 13-krotnym zoomem. Rywalizacja obejmie twórców z całej Unii Europejskiej. Aby do niej przystąpić, wystarczy zarejestrować swój film, nieprzekraczający 2 minut, na stronie: http://business.panasonic.co.uk/professional-camera/DVX200-video-contest. Prace można zgłaszać z trzech kategoriach: sztuka, komedia lub sport/przygoda.

Wszystkie nagrania zostaną najpierw ocenione przez jury, a następnie zaprezentowane na portalu Vimeo oraz Facebook. Tam rozpocznie się głosowanie widzów na najlepsze wideo. Główną nagrodę – kamkorder Panasonic AG-DVX200 otrzymają autorzy prac, które zdobędą największą liczbę głosów w poszczególnych kategoriach. Dodatkowo spośród filmów, które nie zostaną nagrodzone w głosowaniu, jury wybierze jeszcze trzy prace, które zostaną wyróżnione nagrodą specjalną – będzie to zewnętrzny rekorder firmy Atomos.

AG-DVX200

Filmy można zgłaszać do 31 maja 2016 r. Następnie przez kolejny miesiąc, czyli do końca czerwca trwać będzie głosowanie internautów. Wyniki Panasonic ogłosi przez swoją oficjalną stronę oraz na Facebooku produktów kamer profesjonalnych Panasonic 10 lipca.

Szczegółowy regulamin konkursu, jak również formularz rejestracji są dostępne na stronie: http://business.panasonic.eu/DVX200-video-contest.

Najnowsze informacje dotyczące konkursu oraz profesjonalnych kamer Panasonic można śledzić na profilu Facebook: https://www.facebook.com/PanasonicProEU/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*