Fujifilm wprowadza model “instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition”

Fujifilm wprowadza model “instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition” projektu artystki Taylor Swift

W październiku br. FUJIFILM wprowadzi na rynek aparat instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition oraz film instax SQUARE Film Taylor Swift Edition. Szata graficzna obydwu produktów została zaprojektowana przez globalnego partnera instaxa, artystkę Taylor Swift.

 

Model instax SQUARE SQ6 Taylor Swift Edition wyróżnia się utrzymanym w złotej kolorystyce nadrukiem w stylu gazetowym, czym nawiązuje do najnowszego, bijącego wszelkie rekordy albumu Taylor Swift zatytułowanego reputation. Metalowy pierścień wokół obiektywu doskonale pasuje do motywu nadruku, nadając całej konstrukcji wyrafinowany wygląd. Na tyle aparatu znalazło się wierne odwzorowanie autografu Taylor Swift. Całość dopełnia oryginalny pasek do aparatu oraz utrzymany w tym samym stylu film z czarną ramką i autografem artystki.

Aparat i film zostaną wprowadzony do sprzedaży równolegle, tj. 20 października 2018. Obecnie prezentowane są na stoiskach instax Experience Booth zlokalizowanych w miejscach kolejnych koncertów odbywających się w ramach trasy Taylor Swift reputation Stadium Tour, która już dziś pobiła wiele rekordów, a swój punkt kulminacyjny będzie miała w Japonii na stadionie Tokyo Dome w dniach 20 i 21 listopada. Tourne zainaugurował koncert na stadionie University of Phoenix w Glendale w Arizonie, na którym pojawiała się rekordowa dla tego obiektu liczba publiczności. Kierownictwo stadionu MetLife w East Rutherford w New Jersey oraz stadionu Gillette w Foxborough w Massachusetts oświadczyło, że TS była pierwszą artystką, która dawała koncerty przez trzy noce z rzędu na ich stadionach. Ponadto, jako pierwsza artystka miała dwa z rzędu koncerty w Croke Park w Irlandii. Tu także padł rekord publiczności. Kolejne ciekawostki i rekordy przed nami.

25 sierpnia zostanie uruchomiona specjalna strona internetowa: http://ts.instax.com.

Produkty serii instax są powszechnie używane na całym świecie od chwili wprowadzenia ich na rynek w 1998 roku. Łączna sprzedaż tych aparatów przekroczyła już 30 milionów sztuk. Korporacja Fujifilm będzie nadal promowała i rozwijała tę linię, dzięki której fani fotografii błyskawicznej mogą się cieszyć wydrukami zaraz po zrobieniu zdjęcia.

Specyfikacja

(1) instax SQUARE SQ6 Taylor Swift

Film

FUJIFILM Instant Film “instax SQUARE Film” (dostępny oddzielnie)

Obiektyw

Wysuwany obiektyw, 2 komponenty, 2 elementy, f = 65.75 mm, 1:12.6

Wizjer

Wizjer typu odwróconej lunety Galileusza, 0.4 x, z oznaczonym punktem celowania

Ustawianie ostrości

Regulacja silniczkiem, 3-zakresowe przełączanie (0.3 m – 0.5 m, 0.5 m – 2 m, 2 m i dalej)

Tryb Makro (0.3 m – 0.5 m)

Tryb normalny (0.5 m – 2 m)

Tryb krajobrazu (2 m i dalej)

Zwalnianie migawki

Zaprogramowane elektroniczne zwalnianie migawki, 1.6 seks. – 1/400 sek.

Kontrola ekspozycji

Automatyczna, Sprzężony zakres (ISO 800) : LV 5 – LV 15.5,

Korekcja ekspozycji: ±2/3 EV

Wysuw filmu

Automatyczny

Czas wywoływania filmu

Około 90 sekund (Zmienia się zależnie od temperatury otoczenia)

Lampa błyskowa

W trybie Makro: Wbudowana lampa, automatyczna emisja błysku przy słabym oświetleniu

W innym trybie niż tryb makro: Błyska zawsze

Czas ładowania: 0.2 sek. – 7 sek. (przy korzystaniu z nowych baterii), Wskaźnik ładowania lampy błyskowej, Efektywny zakres błysku: 0.3 m – 2.7 m/1 ft. – 8.9 ft.

Samowyzwalacz

Elektronicznie sterowana migawka, około 10 sek. Opóźnienia w wyzwoleniu migawki, Możliwość zatrzymania samowyzwalacza po uruchomieniu

Wyświetlacz LED

Tryb fotografowania (Auto, Selfie, Makro, Krajobraz, Podwójna ekspozycja), Regulacja jasności, Wyłączenie lampy błyskowej, Tryb samowyzwalacza

Zasilanie

Dwie baterie litowe CR2/DL CR2

Wydajność: Przy nowych bateriach CR2/DL CR2 około 30 filmów instax SQUARE; 10-kadrów każdy film

Inne

Okienko potwierdzania umieszczenia filmu, gwint mocowania statywu (statyw sprzedawany oddzielnie)

Wymiary i waga

118.7 mm × 128.1 mm × 58.1 mm (bez elementów wystających)/
393 g/13.9 oz. (bez baterii, paska i kasetki filmu)

Akcesoria

Dwie baterie litowe CR2/DL CR2, Oryginalny pasek na ramię Taylor Swift, Try filtry lampy błyskowej, oryginalna kasetka filmu Taylor Swift

* W związku ze stałym doskonaleniem produktów specyfikacja może ulec zmianie.

(2) instax SQUARE Film Taylor Swift

Format kadru

62 mm × 62 mm (dł. × szer.)

Format filmu

86 mm × 72 mm (dł. × szer.)

Informacje na temat Taylor Swift

Nowa płyta Taylor Swift zatytułowana reputation była najlepiej sprzedającym się albumem w 2017 roku oraz numerem 1 w ponad 111 krajach na listach sprzedaży iTunes. Wraz z 1.3 miliona albumów sprzedanych w ciągu siedmiu dni, Taylor jest jedyną artystką w historii, której cztery kolejne albumy sprzedały się w liczbie ponad miliona egzemplarzy w ciągu tygodnia od premiery (2010: Speak Now, 2012: RED, 2014: 1989 oraz 2017: reputation).

Pierwszy singiel Taylor zajmujący czołowe miejsca na listach przebojów, Look What You Made Me Do, pobił cały szereg rekordów w ciągu pierwszych godzin od ukazania się. Odnotowując 10 milionów odsłon, był to najczęściej w historii słuchany w ciągu jednego dnia utwór. Wideo ze słowami utworu Look What You Made Me Do także pobiło rekord. Obejrzano je 19 milionów razy. Natomiast wideo muzyczne pogrążyło wcześniejsze rekordy (28 milionów) i odnotowało 43.2 miliony odsłon w ciągu zaledwie 24 godzin. Obecny singiel artystki Delicate już pobija te rekordy.

Taylor jest 10-krotną zwyciężczynią GRAMMY, piosenkarką, autorką tekstów, muzykiem i producentką. To najmłodsza osoba w historii muzyki, która zdobyła najwyższe zaszczyty w branży; m.in. dostała GRAMMY za album roku, a także jest pierwszą artystką solową, która zdobyła dwukrotnie tę prestiżową nagrodę. Magazyn Rolling Stone zalicza Taylor do grona 100 Najwspanialszych autorów tekstów piosenek wszechczasów. Magazyn Time wyróżnił Taylor prestiżową okładką “Człowiek 2017 roku” i zaliczył ją do 100 najbardziej wpływowych ludzi na świecie, a wcześniej wybrał ją do grona ośmiu zaledwie kandydatów do tytułu “Człowieka roku 2014”. Jako zwyciężczyni nagród Emmy oraz Brit, Taylor jest najmłodszą Kobietą Roku magazynu Billboard i jedyną artystką, która uzyskała to wyróżnienie dwukrotnie.

Trasa TAYLOR SWIFT reputation STADIUM TOUR rozpoczęła się 8 maja 2018 w Glendale, Arizona. Ponieważ Fujifilm jest globalnym partnerem trasy, to w trakcie koncertów fani Taylor mogą odwiedzać stoiska z instaxem i testować najnowsze modele aparatów. Japoński koncern będzie tytularnym partnerem koncertów, które w dniach 21-21 listopada br. odbędą się w Tokio: TAYLOR SWIFT reputation STADIUM TOUR in Japan presented by FUJIFILM instax.

Zapraszamy na TaylorSwift.com, by na bieżąco śledzić informacje o kolejnych wydarzeniach.

https://www.taylorswift.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*