SmallRig w ofercie Focus Nordic Poland!

SmallRig projektuje i produkuje przystępne cenowo, kompaktowe klatki, uchwyty i oparcia naramienne dla operatorów i fotografów. W ofercie tej firmy można znaleźć także systemy statywowe.  Firma oferuje szeroki wybór wyjątkowych elementów, dzięki którym użytkownicy końcowi mogą zmontować i dostosować do swoich potrzeb swój wymarzony zestaw do tworzenia treści foto video.  Produkty SmallRig projektowane są we współpracy z cenionymi profesjonalistami z branży filmowej i fotograficznej.

Klatki

Klatki do aparatów umożliwiają dostosowanie zestawu foto-wideo do Twoich potrzeb i ułatwienie korzystania z niego. Jeżeli chcesz dodać mikrofon, dowolny rodzaj oświetlenia lub uchwyt ułatwiający obsługę zestawu a Twój aparat nie jest wyposażony w odpowiednie mocowania, skorzystaj z klatek marki SmallRig. Firma SmallRig oferuje szeroki wybór klatek i części do klatek pasujące do wielu różnych marek aparatów. W jej asortymencie znajdziesz klatki do sprzętu takich marek jak Sony, Canon, Nikon, Blackmagic, GoPro, Panasonic, DJI.

Uchwyty

Gdy korzystasz ze swojego aparatu przez długi czas lub przy dużym obciążeniu, bardzo ważne jest używanie dobrego i wygodnego uchwytu. Firma SmallRig jest znana z produkcji ergonomicznych uchwytów, które sprawiają, że Twoja sesja w plenerze staje się o wiele mniej męcząca. Dostępne uchwyty do aparatów są wykonane z różnych materiałów, takich jak drewno i metal.

Uchwyty naramienne

W trakcie profesjonalnej produkcji filmowej ważne jest dbanie o stabilną pozycję i ergonomię pracy, aby do minimum ograniczyć ryzyko urazów. Kamery wideo są często bardzo ciężkie, więc gdy pracujesz w plenerze, musisz mieć możliwość skupienia się na zdjęciach bez podejmowania zbędnego ryzyka. Firma SmallRig ma w swojej ofercie wiele uchwytów naramiennych z bogatym wyborem konfiguracji umożliwiających modyfikację uchwytów w najlepszy możliwy sposób w zależności od planowanego zastosowania.

Informacje o SmallRig

Firma SmallRig została założona w Shenzhen w chińskiej prowincji Guangdong w 2007 r. Od tego czasu SmallRig jest czołowym światowym producentem przystępnych cenowo akcesoriów dla zawodowych i zaawansowanych operatorów kamer i aparatów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*